ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ІНТЕРНІВ

 

ПЛАН ДІЙ ЛІКАРІВ-ІНТЕРНІВ 1-го РОКУ НАВЧАННЯ

БЮДЖЕТНА ФОРМА НАВЧАННЯ

Необхідно до 1 серпня з’явитися на місце Вашого розподілу (заочна частина навчання) та зареєструватися у відділі кадрів. Направлення на очну частину (в університет) надає безпосередньо заочна база. До цього моменту, документи до Інституту післядипломної освіти надавати НЕ ПОТРІБНО.

КОНТРАКТА ФОРМА НАВЧАННЯ ПОВНИЙ ПЕРІОД

Особам, які заключили договір на повний період навчання та проплатили хоча б за 1 місяць навчання, необхідно з першого робочого дня серпня о 9.00 приступити до навчання на базі кафедри. Мати при собі халат (хірургічний костюм), змінне взуття, шапочку та медичну книжку з відміткою про проходження медичного огляду.

КОНТРАКТА ФОРМА НАВЧАННЯ ОЧНИЙ ПЕРІОД

Особам, які заключили договір на очний період навчання та проплатили хоча б за 1 місяць навчання, необхідно з першого робочого дня серпня приступити до навчання на базі стажування (лікарня, з якою Ви заключали договір на заочний період навчання). На очний період навчання необхідно з'явитись у перший робочий день вересня (всі спеціальності, окрім лікарів-інтернів за спеціальністю «Стоматологія» для яких очний період навчання починається 01 лютого наступного року за роком вступу до інтернатури).