12 вересня 2017 року відбулися виробничі збори з лікарями-інтернами першого року навчання, під час яких було презентовано та проведено засідання Клубу молодих лікарів (КМЛ).

Засідання було присвячене больовому синдрому, методам його діагностування та лікування. Для лікарів-інтерів були підготовлені 2 доповіді: «Мистецтво знеболення» (лектор - д.мед.н., професор Кучин Ю.Л.) та «Раціональне використання опіодних наркотичних анальгетиків» (лектор - Дацюк Н.О.). Дані теми викликали значний інтерес та жваву дискусію серед молодих спеціалістів, адже кожен лікар незалежно від спеціальності стикався в больовим синдромом та його наслідками.  

Також після лекційної частини було висвітлено провідну мету КМЛ – щомісячна організація загальноосвітніх лекцій для молодих фахівців охорони здоров’я з залученням провідних спеціалістів галузі, за для підвищення рівня знань та вмінь молодих лікарів. 

Покладаємо надії, що даний формат зустрічей сподобався присутнім та запрошуємо на 2 засідання КМЛ, яке відбудеться в жовтні.

Більш детальна інформація, про наступне засідання з’явиться на сайті Клубу: ydc.in.ua