Перший курс від Європейського Освітнього Комітету з анестезіології (СЕЕА, Committee for European Education in Anaesthesiology), присвячений диханню та респіраторній підтримці. 

Доступна фінальна програма курсу СЕЕА "Дихання та грудна клітка", що відбудеться за сприяння Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця та Асоціації анестезіологів України. Учасників очікують базові лекції від провідних українських спеціалістів з фізіології дихання та основ респіраторної підтримки, інгаляційної анестезії, моніторингу дихання під час анестезії та в інтенсивній терапії, будуть освічені найновіші рекомендації та перспективні напрямки діагностики та лікування пневмоній, гострого респіраторного дистрес синдрому. Особливістю курсу є практична орієнтованість - в малих групах (по 10 чоловік), курсанти відпрацюють практичні навики інгаляційної анестезії, вентиляційної підтримки, неінвазиної вентиляції, ультразвуку грудної клітки, алгоритмів дій для важких дихальних шляхів.

Комітет СЕЕА об'єднує понад 100 країн учасників та пропонує освіту для анестезіологів за стандартною програмою. Весь освітній цикл складається з 6 курсів, та охоплює всі галузі анестезіології , інтенсивної терапії, невідкладної медицини та медицини болю.

ПРОГРАМА КУРСУ СЕЕА