Дорогі колеги, запрошуємо Вас прийняти участь у циклі ТУ «Периопераційне лікування болю: сучасні принципи та техніки знеболення», що відбудеться на кафедрі хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця з 15 по 19 травня 2017 року.

Протягом навчання Ви зможете оновити свої знання з фізіології та анатомії болю, методів оцінки болю (в тому числі у пацієнтів не здатних до комунікації), фармакології основних анальгетиків та адьювантів, регіональної анестезії та аналгезії (з контролем нейростимулятором та ультразвуком), прийняти участь у ворк-шопах з оцінки болю, регіональної анестезії під контролем УЗ, отримати необхідний досвід для організації служби лікування болю та навчання своїх колег та пацієнтів з питань лікування післяопераційного болю. Всім курсантам буде запропоновано поділитись своїми клінічними випадками з учасниками курсу та прийняти участь в обговоренні «важких» пацієнтів. Заняття будуть відбуватись на трьох клінічних базах інституту – Київській міській клінічній лікарні №1, Національному інституті раку та клініці «Борис».

Запрошуємо Вас приєднатись до групи курсантів та отримати важливі для Вашої практики знання, досвід та навички, познайомитись з новими друзями, гарно провести час у весняному Києві!

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ЦИКЛУ ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ

Колектив кафедри

хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії післядипломної освіти