Шановні колеги, раді анонсувати нові курси тематичного удосконалення для анестезіологів та лікарів інтенсивної терапії!

З 12 по 16 грудня 2016 року на кафедрі хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця розпочнеться авторський курс тематичного удосконалення "Периопераційне лікування болю: сучасні принципи та техніки знеболення", тривалістю 1 тиждень.

Серед завдань курсу не тільки оновлення знань лікарів у питаннях фізіології болю та підходів доказової медицини щодо його лікування, а і засвоєння практичних навиків консультацій пацієнтів з болем, оцінки болю та ефективності аналгезії, роботи з інтервенційними техніками лікування болю, організації служби гострого болю. Програма курсу включає відвідування декількох клінічних баз кафедри, з значною кількістю часу, відведеного на інтерактивні семінарські та практичні заняття.

Керівником курсу є директор Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця професор Кучин Юрій Леонідович. З питань участі у курсі звертайтесь за електронною адресою відповідального асистента кафедри – Бєлки Катерини Юріївни Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном 0936693931.