06 жовтня 2016 року відбулося перше в цьому навчальному році засідання студентського наукового гуртка кафедри акушерства та гінекології післядипломної освіти, яке було проведено на клінічній базі кафедри, у Київському міському пологовому будинку №5. 

Засідання відбулось за участю к. мед. н., доцента кафедри Говсєєва Дмитра Олександровича. 

Дмитро Олександрович під час засідання ознайомив студентів з сучасною методикою ведення пологів в Україні, новітніми та перспективними технологіями в акушерстві. 

Гуртківці прослухали матеріал підготовлений студенткою медичного факультету №4, 4 курсу, 4 групи Васянович Анастасією Василівною на тему «Фізіологічні пологи. Методика ведення в Україні та за кордоном». Також Анастасія поділася своїм цьогорічним досвідом стажування у клініці "Gazi Üniversitesi Hastanesi" (Туреччині, м. Анкара) 

Після виступів спікерів та обговорення теми,  гуртківці разом з науковим керівником, к. мед. н., асистентом кафедри Громовою Олександрою Леонідівною розподілили теми наукових робіт на наступний рік. 

Кафедра акушерства та гінекології післядипломної освіти запрошує всіх студентів приєднатися до членів гуртка кафедри та поглиблювати свої знання в обраній дисципліні. 

Слідкуйте за нашими новинами на офіційних сторінках в соціальних мережах: VK (https://vk.com/nmu.obstetrics_and_gynecology) та  FB (https://www.facebook.com/groups/nmu.obstetrics_and_gynecology). 

В вразі виникнення запитань звертатися до старости гуртка – Швачкіної Ганни (0632615528).