Кафедра акушерства та гінекології післядипломної освіти запрошує на навчання в інтернатурі за спеціальністю «Акушерство та гінекологія».

Підготовка майбутніх спеціалістів відбувається на базі Київського міського пологового будинку №5 та Київського міського медичного центру «Академія здоров’я людини». Навчання лікарів-інтернів відбувається шляхом залученням до лікувальної та профілактичної роботи: інтерни разом з викладачами кафедри та лікарями відділень ведуть пацієнтів, асистують на операціях та діагностичних маніпуляціях. Обов’язковим є  відвідування 3 місячного стажування з онкогінекології у Київському міському онкологічному центрі. Також під час 2 року навчання лікарі інтерни мають можливість відвідати курси з освоєння лапороскопічної хірургії, гістероскопії та кольпоскопії.

 

Колектив кафедри

Кафедра терапії, інфекційних хвороб та дерматовенерології післядипломної освіти (завідувач – д. мед. н., професор Губська О.Ю.) забезпечує усі види післядипломного навчання лікарів під керівництвом досвідчених викладачів – докторів та кандидатів медичних наук, професорів та доцентів.

Навчання проходить на сучасних клінічних базах:

  • Київська міська клінічна лікарня №1 (відділення терапії, клінічної імунології, ендокринології, невідкладної кардіології);
  • Центральний госпіталь МВС України (відділення терапії, кардіології, ендокринології, гастроентерології, геріартрії),
  • Київська міська клінічна лікарня №9 (гематологічні, терапевтичне, гастроентерологічне відділення);
  • КМКЛ №3 із Київським міським науково-практичним центром нефрології та діалізу.

Курс інфекційних хвороб проходить на базі інфекційного відділення Головного військового клінічного госпіталю, Інституту інфекційних хвороб імені Громашевського під керівництвом д.мед.н., проф. Зайцева І.А.

Додаткові можливості відкриває лікарям-інтернам та слухачам-курсантам, тісна співпраця з Національним науковим центром «Інститут кардіології імені акад. М. Д. Стражеска», Науково-дослідним інститутом експериментальної та клінічної медицини НМУ імені О.О. Богомольця; клінікою імунології та алергології «ФОРПОСТ» та гастроцентром «ОЛІМЕД».

            З 2017 року кафедра запровадила різноманітні курси тематичного удосконалення лікарів з найцікавіших тем та напрямків внутрішньої медицини для лікарів-інтерністів та зацікавлених представників усіх інших спеціальностей.

На кафедрі відбуваються регулярні позааудиторні зустрічі (неформальні зібрання клубу «Терапевтичні вечорниці»), які дозволяють практикуючим лікарям-інтерністам невимушено спілкуватися із визнаними експертами, обговорювати клінічні випадки та складні теми діагностики та лікування під час чаювання та частування.

Найкращі курсанти та випускники вже отримали можливість виконання та публікації результатів власних досліджень, стажування за кордоном, престижного працевлаштування на кафедрах НМУ та перспектив подальшого професійного розвитку (навчання в клінічній ординатурі та аспірантурі).

 

Колектив кафедри

Запрошуємо випускників на навчання в інтернатурі!

Кафедрою акушерства та гінекології післядипломної освіти було започатковано програму профілактики гінекологічних захворювань серед дівчат пубертатного віку завданнями якого є:

  • охорона репродуктивного здоров’я населення;
  • визначення обізнаності щодо методів запобігання та профілактики гінекологічних захворювань та захворювань, що передаються статевим шляхом;
  • підвищення рівня практичної підготовки лікарів-інтернів.

Дана програма реалізується шляхом проведення освітніх лекцій серед учениць 9-11 класів шкіл м. Київ. На сьогоднішній день участь у проекті прийняло понад 150 школярок, учениць зі спеціалізованої школи № 89 Печерського району м. Київ, Економіко-правового ліцею м. Київ, Медичної гімназії №33 м. Київ, Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

У рамках реалізації програми співробітники кафедри разом з лікарями-інтернами під час зустрічей зі школярками обговорювались питання про захворювання, що передаються статевим шляхом, їх клінічні прояви, методи лікування та профілактики, необхідність регулярного обстеження у лікаря акушера-гінеколога. Також, з метою встановлення рівня захворюваності на захворювання, що передаються статевим шляхом серед школярок, рівня їх освіченості, стосовно даних захворювань було проведено анонімне анкетування дівчат.

В подальшому заплановані наступні зустрічі у школах нашого міста.

Бережіть своє здоров’я!

Колектив кафедри

акушерства та гінекології післядипломної освіти

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі у 3D турі симуляційним центром Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
1unnamed
З 09 по 12 березня 2018 р. чотири співробітники Інституту післядипломної освіти (Віра Вознюк, Олексій Іноземцев, Олександра Лисенко та Ганна Швачкіна) пройшли навчання на сертифікованому курсі ALS (Advanced Life Support) Європейської ради реанімації (ERС). Найближчим сертифікованим центром ERС є Польська рада реанімації що базується в м. Краків. Даний курс присвячений особливостям розпізнавання пацієнтів в критичному стані та надання допомоги в стані загрози для життя. Левову частку курсу займає відпрацювання «Універсального алгоритму ALS» у пацієнтів з зупинкою кровообігу. Навчання проходить на манекенах в симуляційному центрі та поєднує різні методики навчання. Варто відмітити, що курс є надзвичайно інтенсивним, а адресатами курсу є лише медичні працівники. Вітаємо колег з успішною здачею екзамену (теоретичної та практичної частини) і отриманням cертифікату та звання «Provider ALS» Європейської ради реанімації, який визнається в усіх країнах Європи та є дійсним протягом трьох років. Продовжуємо працювати над власною компетентністю!