Шановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі у 3D турі симуляційним центром Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
1unnamed
З 09 по 12 березня 2018 р. чотири співробітники Інституту післядипломної освіти (Віра Вознюк, Олексій Іноземцев, Олександра Лисенко та Ганна Швачкіна) пройшли навчання на сертифікованому курсі ALS (Advanced Life Support) Європейської ради реанімації (ERС). Найближчим сертифікованим центром ERС є Польська рада реанімації що базується в м. Краків. Даний курс присвячений особливостям розпізнавання пацієнтів в критичному стані та надання допомоги в стані загрози для життя. Левову частку курсу займає відпрацювання «Універсального алгоритму ALS» у пацієнтів з зупинкою кровообігу. Навчання проходить на манекенах в симуляційному центрі та поєднує різні методики навчання. Варто відмітити, що курс є надзвичайно інтенсивним, а адресатами курсу є лише медичні працівники. Вітаємо колег з успішною здачею екзамену (теоретичної та практичної частини) і отриманням cертифікату та звання «Provider ALS» Європейської ради реанімації, який визнається в усіх країнах Європи та є дійсним протягом трьох років. Продовжуємо працювати над власною компетентністю!
IMG 1094 2
23 березня 2018 року завершився черговий курс довгострокового підвищення кваліфікації викладачів. Вперше, на курс зареєструвалася рекордна кількість   учасників. Навчатися в нашому центрі виявили бажання викладачі не лише з НМУ імені О.О.Богомольця, а також з Івано-Франківського національного медичного університету, Буковинського державного медичного університету та ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», завдяки чому робота стала ще більш продуктивною, адже традиційно наш центр є платформою для міжкафедрального, а тепер і міжуніверситетського спілкування.23 березня 2018 року завершився черговий курс довгострокового підвищення кваліфікації викладачів. Вперше, на курс зареєструвалася рекордна кількість   учасників. Навчатися в нашому центрі виявили бажання викладачі не лише з НМУ імені О.О.Богомольця, а також з Івано-Франківського національного медичного університету, Буковинського державного медичного університету та ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», завдяки чому робота стала ще більш продуктивною, адже традиційно наш центр є платформою для міжкафедрального, а тепер і міжуніверситетського спілкування.Колегам, які не змогли приїхати на аудиторні заняття, допомогла наша інноваційна дистанційна платформа, яка створила комфортні умови для навчання та дала змогу успішно закінчити курс. З гарним настроєм та посвідченнями продовжуємо працювати!Щиро вдячні за наполегливу працю та позитивні емоції!
Шановні колеги!
 
З метою належної організації проведення ліцензійного інтегрованого іспиту “Крок  3”, що відбудеться 27 березня 2018 р. просимо Вас ознайомитися з Порядком проведення ліцензійних інтегрованих іспитів, погодженим МОЗ України 12 квітня 2017 р. (далі – Порядку), що розміщений на сайті ДО «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки "Медицина" та "Фармація" при Міністерстві охорони здоров'я України» (https://www.testcentr.org.ua ) зокрема з розділом 2 «Права та обов'язки осіб, які сладають ліцензійні іспити».
 
Окрему увагу просимо звернути на наступні позиції:
  • Інтерн зобов’язаний своєчасно прибути на іспит та мати при собі паспорт.
  • Процес тестування є об’єктом фото-, аудіо-, відеозапису. Кожна аудиторія, в якій проводиться ліцензійний іспит, обладнана відеокамерами.
  • Інтернам під час іспиту забороняється мати при собі та користуватись будь-якими допоміжними матеріалами, у тому числі засобами зв’язку, пристроями зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, папером, друкованими і рукописними матеріалами, що не передбачені процедурою тестування.
  • У разі потреби створення особливих умов для складання ліцензійного іспиту особам, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для його складання, необхідно надати висновок закладу охорони здоров’я до Інституту післядипломної освіти не пізніше 26 березня 2017 р. 
  • У разі відсутності лікарів-інтернів на іспиті з поважної причини, у трьохденний термін після проведення іспиту, слід надати до Центру тестування документи визначені п.5.7 Порядку.
     
    Бажаємо Вам успіху на іспиті!
Вітаємо студенську команду НМУ імені О.О. Богомольця з успішним виступом на SimGame (іграх з симуляційної медицини), що відбулися 17 березня 2018 р. в Симуляційному центрі Медичного факультету Ягелонського університету в м. Краків, Республіка Польща.
Дистанційне навчання можливе! В Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбувся перший освітній он-лайн курс формального навчання для викладачів.