Шановні колеги!
 
Постійний саморозвиток та вдосколення навичок - запорука успіху незалежно від обраного фаху чи спеціальності. 
Вивчення іноземної мови є необхідністю в сучасних реаліях оскільки її знання дає змогу якнайшвидше дізнаватися сучасні досягнення у сфері охорони здоров'я та здійснювати свою професійну діяльності у відповідності до сучасних стандартів доказової медицини. 
Ділимося з Вами кількома ресурсами, які рекомендує МОЗ України для вивчення професійної англійської мови не виходячи з дому: http://moz.gov.ua/article/translations/anglijska-dlja-medikiv-9-resursiv
 
Бажаємо успіхів у навчанні та підкоренні нових професійних вершин!
 
 
01 серпня 2018 року розпочато черговий цикл первинної спеціалізації в інтернатурі. Цього річ до навчання на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вже приступили 632 випускники медичних університетів нашої Держави, які навчатимуться за 25 спеціальностями, 7 з яких готуються на профільних кафедрах Інституту післядипломної освіти, що створює додаткові можливості для реалізації ефективних програм безперервного професійного розвитку фахівців охорони здоров’я. 
 
Так, лікарі-інтерни за спеціальністю акушерство та гінекологія приступили до роботи на базах кафедри акушерства та гінекології післядипломної освіти якими є Київський міський пологовий будинок №5 та закріплені за ним жіночі консультації №№1, 2, 3. Дані заклади є взірцем сучасних технологій та стандартів лікування в сфері акушерства та гінекології.
 
Майбутні анестезіологи, урологи та хірурги розпочали своє професійне становлення на одній з баз кафедри хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії післядипломної освіти, якою є Київська міська клінічна лікарня №1. Даний заклад є лікарнею широкого профілю, що дає змогу майбутнім фахівцям опановувати спеціальність у різних відділеннях, що сприяє формуванню ширини клінічного світогляду. 
 
Інтерни терапевти та інфекціоністи знайомляться зі спеціальністю на базі кафедри терапії, інфекційних хвороб та дерматовенерології післядипломної освіти в Центральному госпіталі Міністерства внутрішніх справ України, де вони підвищуватимуть свою професійну кваліфікацію у відділеннях гастроентерології, терапії, ендокринології, геріатрії, інфекційних хвороб.
 
Випускники педіатричного факультету приступили до навчання на базі кафедри педіатрії післядипломної освіти у Київській міській дитячій клінічній лікарні №5.
 
Майбутні стоматологи розпочнуть інтернатуру на базі кафедри стоматології вже у вересні.
 
Повний перелік клінічних баз Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Ви можете знайти за посиланням
 
Бажаємо успіху та наснаги у підкорені омріяних спеціальностей майбутнім лікарям-спеціалістам!
 
 

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що з метою оптимізації підготовки в інтернатурі наказом Національного медичного університету імені О.О. Богомольця затверджено примірний графік роботи лікаря-інтерна під час очної частини інтернатури, а також запроваджено форми обліку його виконання.

НАКАЗ НМУ імені О.О. БОГОМОЛЬЦЯ від 19 лютого 2018 р. № 71-іпо

ДОДАТКИ ДО НАКАЗУ НМУ імені О.О. БОГОМОЛЬЦЯ від 19 лютого 2018 р. № 71-іпо

Шановні інтерни, колеги! 
 
Вітаємо Вас з початком навчання в інтернатурі, настав новий етап Вашого фахового становлення як лікаря. Саме під час первинної спеціалізації, інтерни розпочинають свою професійну кар’єру та поступово інтегруються у самостійну практику.
 
У сучасному світі відкритої інформації, запорукою успіху є вміння користуватися освітніми джерелами доказової медицини. Інститут післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця у 2018 році отримав ліцензію для інтернів на доступ до онлайн-інструментів та ресурсів від Британського медичного журналу: BMJ Learning та BMJ  Best Practice.   
 
«Найкраща практика «BMJ» («BMJ Best Practice») – це онлайн-інструмент підтримки процесу прийняття рішень, який надає лікарям швидкий і простий доступ до останньої інформації під час постановки діагнозу або прийняття рішень щодо лікування. Ресурс оновлюється на щоденній основі і базується на останніх доказових дослідженнях, рекомендаціях і експертній думці для забезпечення поетапних настанов із питань діагностики, прогнозування, лікування й профілактики.
 
«Навчання з BMJ» («BMJ Learning») – це освітній онлайн-ресурс, який надає професіоналам сфери охорони здоров’я швидкий і ефективний спосіб перевірити свої знання й тримати руку на пульсі останніх розробок у сфері медицини. На ньому розміщено понад 1 000 доказових рецензованих навчальних модулів у понад 70 областях спеціалізації.
 
Ресурс доступний за посиланням https://cds.bmj.com/home
 
Для отримання коду доступу, необхідного для реєстрації, звертайтеся до координатора програми BMJ від ІПО НМУ імені О.О. Богомольця – Іноземцева Олексія Михайловича, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Шановні інтерни, колеги!
 
На етапі отримання первинної спеціалізації для майбутнього фахівця важливим є обмін клінічним досвідом, формування професійних навиків та оновлення знань відповідно до існуючих світових стандартів.
 
Саме з цією метою в Інституті післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця створено науково-практичний осередок – «Клуб молодих лікарів імені В.Ф. Войно-Ясенецького».
 
Діяльність зазначеного Клубу реалізується шляхом проведення тематичних лекцій та диспутів для молодих фахівців охорони здоров’я із залученням провідних спеціалістів галузі.
 
Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці!
 
Більше інформації Ви можете дізнатись завітавши на сторінку Клубу у соціальній мережі.
 
Слідкуйте за новинами, наступне засідання відбудеться вже незабаром :)
 
 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Якщо Ви уклали договір на повний період навчання в інтернатурі на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця:

З 01 серпня 2018 роки Ви маєте приступити до навчання в інтернатурі на базі кафедри.

З собою мати:

Якщо Ви уклали договір на для проходження очної частини навчання в інтернатурі на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця:

З 01 серпня 2018 роки Ви маєте приступити до навчання в інтернатурі на Вашій заочній базі стажування.

На базу кафедри Ви з'являєтесь у перший день початку очної частини навчання в інтернатурі відповідно до графіку.

Якщо Ви є випускником бюджетної форми навчання:

До 01 серпня 2018 роки Ви маєте працевлаштуватися на роботу до закладу охорони здоров'я, що повністю або частково фінансується за державні кошти та приступити до навчання в інтернатурі на заочній базі стажування відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України або територіального департаменту (управління) охорони здоров'я.

На базу кафедри Ви з'являєтесь у перший день початку очної частини навчання в інтернатурі відповідно до графіку.

 

Адреси кафедр можна дізнатися за посиланням.

У випадку виникнення запитань або для отримання більш детальної інформації, звертайтеся до відповідального за підготовку інтернів за Вашою спеціальністю.

 

Натхнення та наполегливості Вам у опануванні нової спеціальності!